POZNAJ ŚWIAT MACIEJA KAŹMIERCZAKA #2

Ostatnio zaprezentowaliśmy Wam literackie osiągnięcia Macieja Kaźmierczaka. Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam Jego publikacje i zapowiedzi kolejnych.


W pierwszych dniach lipca została opublikowana pierwsza w Polsce antologia zombie „Zombiefilia”. Znalazł się w niej tekst Maćka pt. „Kto pyta, ten błądzi”. Poza tym wykonał on też pełną oprawę graficzną antologii, czyli zaprojektował i wykonał okładkę, plakaty i zakładki. Antologia została udostępniona za darmo na platformie Wydaje.pl.

 

 

Drugą publikacją, w ciągu ostatnich trzech miesięcy, było opowiadanie „Czarny plon”, zamieszczone w 5 nr. kwartalnika Lost&Found, który za darmo można ściągnąć z Internetu lub czytać on-line z Issu.

Kolejną publikacją jest opowiadanie „Niedoskonali”, zamieszczone w największym w Polsce e-zinie QFant.

Przedostatnią jest „Nagranie”, opublikowane w pokonkursowej antologii „Światy Zajdla”.

Ostatnią natomiast publikacją jest opowiadanie „Dar od Boga”, zamieszczone w pokonkursowej, papierowej antologii „Fantazje Zielonogórskie III”, która swoją premierę miała kilka dni temu. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany lekturą, powinien zgłosić się do Maćka i poprosić o udostępnienie swojego egzemplarza autorskiego, na który jednak on sam jeszcze oczekuje.

A co mamy w zapowiedziach?

Na początek dwa opowiadania bizarro na portalu Niedobre Literki. “Napijmy się wina” i “Polska po roku 2020. Seryjny morderca”. Niestety, kolejność ani terminy nie są jeszcze ustalone.

Potem będzie “Jedność” w największej w Polsce antologii grozy „31.10. Halloween po polsku III”. 31 października oczywiście.

Następnie “Zaufaj mi” (tytuł roboczy) w antologii „Gorefikacje II”. Tutaj data publikacji nie jest znana.

Najpóźniej ukaże się siedem drabbli (a może i więcej) w papierowej antologii „Postosłowie”, której premiera zapowiedziana jest na początek 2014r.

To tyle na dzisiaj. A niedługo zaprezentujemy Wam osiągnięcia Macieja Kaźmierczaka z dziedziny grafiki komputerowej. Opowiemy o zbiorach opowiadań, które zilustrował i ilustruje, oraz o wykonanych przezeń okładkach do książek.

A tych, którzy chcą na bieżąco śledzić poczynania Maćka, zapraszamy na jego profil na Facebooku –  Maciej Kaźmierczak – fanpage autorski.

(Po kliknięciu na zamieszczone powyżej okładki zostanie otworzony PDF z daną publikacją.)

 

Dodaj komentarz